fbpx
1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Кмс України з пауерліфтингу

Вища освіта в галузі фізкультури та спорту, факультет фізичного виховання лдуфк. Кмс України з пауерліфтингу.Багаторазовий чемпіон України з пауерліфтингу. Срібний призер чемпіонату Європи з пауерліфтингу. Тренер з досвідом роботи, знаннями в сфері дієтології та підготовці спортсменів

Сертифікований персональний тренер

Бажаєш набрати м'язеву масу?✅ А можливо скинути зайві кг✅ ➡️Самофалов Владислав - спеціаліст в галузі фізичного виховання , Львівський Державний Університет фізичної культури ♻️За його плечима тренерський стаж та звання кандидата в майстри спорту🦸‍♂️ Тренує у Вівторок Четвер та Суботу з 10:30 -21 ✅Персональні тренування дітей віком від 11 років ✅Програми швидкого схуднення до 10кг/міс ✅Корекція фігури вже у перші тижні занять ✅ Реабілітація травм, викривлення хребта тощо ✅ Підбір харчування який забере у вас втому, відчуття недосипання, апатії

Сертифікований персональний тренер

Провідний фахівець у галузі фізкультури та спорту. Експерт зі схуднення. ВипускникиЛДУФК. Майстер спорту з важкої атлетики. Досвід роботи більше 20 років!

КМС з вільної та греко-римської боротьби

Випусник ЛДУФК, КМС з вільної та греко-римської боротьби та I спортивний розряд дзюдо та самбо. Є переможцем змагань "Універсіад Львівщини" із всіх спортивних видів боротьби і чемпіоном Львівської області.

КМС з пауерліфтингу

Освіта Львівський Державний Університет ФІзичної Культури, КМС з пауерліфтингу, багаторазовий чемпіон та призер України.