Послуги

Послуги


Персональний тренер

Персональні тренування приносять ефективний та швидкий результат, адже тренер врахує всі особливості вашого організму, не дозволить заподіяти шкоду надмірними заняттями чи неправильно підібраним навантаженням.

Фітнес мікс

Що таке fitness mix? Фітнес мікс – це синтез різних видів фітнесу, які комбінуються в межах одного тренування або чергуються від заняття до заняття. Завдяки тренуванню, яке включає роботу над різними групами м’язів, тіло стає сильним і гармонійно розвиненим.

На тренуваннях може використовуватись додаткове обладнання – гантелі, бодібари, фітболи тощо. Це дозволяє опрацювати основні м’язи тіла, створити рельєф.

Завдяки різноманітності вправ фітнес мікс не може набриднути. Адже всього за місяць тренувань можна спробувати так багато різних видів навантажень!

Йога

Неспокійний та напружений спосіб життя спонукає багатьох людей шукати розслаблення та відпочинку. Саме тому більшість з них обирає йогу. Заняття йогою роблять тіло сильним та гнучким, покращують здоров’я та сприяють ясності розуму. Йога допоможе вам підвищити рівень енергії, покращити опір хворобам та досягнути внутрішньої гармонії.

Масаж

У нас в залі можна скористатись послугою професійного лікаря-реабілітолога, який відновлює роботу опорно-рухового апарату, проводить масаж, постізометричну релаксацію, мануальну терапію.
Знижка для клієнтів клубу -40%!